FUNKEEPER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FUNKEEPER

SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Sözler.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Sözler. Empty Sözler. Paz Ocak 03, 2010 11:08 pm

PapyJan

PapyJan
yeni üye
yeni üye

ilk görüşte sevgilim oldun,sensiz hayat olmaz olsun.

Farzetki bir rüzgârdım,esip gittim hayatından.Yada bir yağmur,sel oldum sokakta.Belki de bir rüyaydım..uyandın ve bittim.~

Serseri olup yatakta bıraktığımızda değil,delikanlı olupta elini tutamadığımızda aradık biz bu aşkı

Gidelim karagözlüm gidelim bu ellerden.Sahte gülen gözlerden,yalan diyen dillerden.
Gidelim buranın tadı kalmadı,ne hayâller kurduk biri olmadı.
Zalim felek vurdu vurdu aman vermedi,çektikçe çilenin sonu gelmedi.

Ne acılar yaşadım,ne dertlere katlandım,hüzün dolu dünyada birkez mutlu olmadım.
Gidelim buranın tadı kalmadı,ne hayâller kurduk biri olmadı
Zalim felek vurdu vurdu aman vermedi,çektikçe çilenin sonu gelmedi

Can değilmi benimki,vurdukça vuruyorsun.Uğruna ölürken ben öylece duruyorsun
Ne bir selam yolluyor,ne gelip soruyorsun,yar ben sensiz olamam,yapamam.Biliyorsun.

Deli gibi severdin yar,hani nerde gidiyorsun.Mutluluk isterdin yar çıkmazlara sürüyorsun.
Bittim artık kahrından,sen böyle istiyorsun.Yaşa şimdi hayatını gidiyorum haberin olsun.

Güller açmaz artık gönül bağımda.Kurudum soldum çöle döndüm uğrunda.Ne mutluydum oysa senin yanında,çok gördün aşkı yalanda olsa.

Sevginime kokunu ver ruhunlaa , son birkez kaybolayım dudaklarında.

Gözlerime bak son bir defa yenildim ama , gördüğün aşk mı nefretmi söyle bana.

benim olsaydın sana söyleyecek çok şey vardı,keşke bu kadar büyük sevdirmeseydin kendini.<

kalbinde şüpheli bir aşkın olmaktansa mazinde unuttuğun hatıran olarak kalmayı tercih ederim

Düşünüp bula biliyosan ona ihtiyaç yok demektir.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» Komedi Sözler :)