FUNKEEPER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FUNKEEPER

SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Telefon Mesajları

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Telefon Mesajları Empty Telefon Mesajları Cuma Ara. 18, 2009 10:47 pm

SibeL

SibeL
yeni üye
yeni üye

-farzet ki okyanusta kayığın sualmaya başladı ve batıyosun suyun dibine indiğinde nefesin kesilmeye başladı ölmek üzeresin birde bakıyosun bende suyun dibindeoturuyorum.elimde deoksijen tüpü var seviniyosun bir kaç nefes çekerim die.hiç boşuna heveslenme tüfü kafana geçiririm çünki bi çağrı bile atmıyosun...

-bir bahar günü bizim parkın önünde yaprakları ateş kırmızısı bir gül gördüm.o gülü aldım.sana vermek için değil ha seni görünce utansın die!

-bir öneri:kendine iyi bak.bir rica:hiç bir zaman değişme.bir istek:beni unutma.bir gerçek:çok tatlısın.ve bir itiraf:SENİ ÇOK SEVİYORUM...

-kalpler vardır sevgi içindir insanlar vardır dostluğu paylaşmmak için ve sabahlar vardır yeni bir güne umutla başlamak için...her doğan güneş yeni bir umut uyandırsın yüreğinde iyi geceler canım...

-hayat akıp giderken avuçlarımdan...eğilip yerden toplayamıyorum parçalarımı...artık herşey için çok geç demek için belkide çok geç...!!!

-bugün varsın yaşadın...peki yarın?yarın sabah gözlerini açamayıp sevdiklerini göremeyeceğini düşündün mü?kaçırdıkların,kaybettiklerin,kırdıkların hiç aklına geldi mi?o yüzden en iyisini yapıp tüm sevdiklerine haykır.''İYİKİ VARSIN''diye ben başladım bile İYİKİ VARSIN...

-varlığımın yok olduğu sırada varlığınla yeniden doğdum,gözlerimi açtığım güneşlerimdensin.iyi ki varsın...

-iyi geceler denizin en son damlası karanlığın Çoban yıldızı toprağa düşen en son yağmur ve iyi geceler yüreğimin en değerli parçası...

turkcell'in yeni kampanyası:
ewde kalmış kıslar;üzülmeyin!
artık ''turkcell turşusu''kurulan genç kıslar için:''TURŞCELL'' kampanyasını başlattı.üyen olmk içn 2060'e sms at.

eer bna 24sn içnde cwp yazmazsn ki 10 sn gçti weo cwp 8 sn içnde glmezse ki 6sn gçti bna 100 öpck borçlusn.ZMN BİTTİ.

brini sewdm arba çarptı
brini swdm knserdn öldü
brini swdm çatıdn dştü
bak kzdrma snide swrm hahhaha.... =)
sna glmk yakışr
be glüm..
bzi ayrmaz ölm!
sn prlayn bi
yldızsn;
bn krnlığım
GÜLÜM

krr wermştm!
sna dnyann;
en gsel
en şrn
en prlak
en nadide
en göz alıcı hediyesni
gnderecektm
ama postacı bna bğrdı:
-çık o peketin içmden
DİE =D

gl klbimde hzp aç
faizle aşk werrm
bn tek ''aşk bank''
şubeym piyasaya aldrma
kredi weriorm çnkü
seni
%100 SEWİORM....

gceleri uzklara
çığlık olr sesm
dnzden çıkan
yosun kokusndn
keskn sna
oln özlemm
bu sbh
sırf snn içn
araladm gzlerimi
GÜNYDN HERŞEYM.....
dnz ortasnda engn drlmz bi ebedi sdr sewgilrasla untlmaz

telefonn tuşlarına sewda ykledm her yasdığım msja bi can ekledm çekmeyn şebekeyi aşk ile bsledm ey bnu okuyn sni çok ösledm

hytta bi can bir de dostun olsn her can dost olmz hbrn olsn cndan dosta can krban olsn

......sewgyle
......barışla
......nşeyle
......saygıyla
......hzrla
......inançla
......dnyann tüm gsellikleryle yaşank gsel gnlere

yıllrn yprak misali dkldüğü,sewginn eridiği,insann öz değerni ytrdiği şu alemdedostluğunuytrmeyn nadide insanlarla gsel gnlere

bgn bnmsen yrn elinsn sen bnm her an klbmdesn bgn sewsm yrn yine gdersn innki sn bnm brck meleğmsn

sn bi çiçk msn ki bi açıp bi solasn gaddar bi kalbe mi dostsn ki dn htrlanıp btn unutulasn nrde olrsan ol aklımdasn
Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum...

» Günden güne yok olmaktayım.. Bütün ışıkları attım bir kenara anlamıyor musun.... GÖKYÜZÜ GÜNEŞ OLSADA SENSİZ YİNE KARANLIKTAYIM.... Seni seviyorum........ Gözlerime bakabilirmisin....

» Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz Kalmazdım !

» Günü gece olsun diye yaşıyorum, Çünkü gece hayallerime geliyorsun, Seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, Hayallerimde ve kalbimdesin,terkedip gitmiş olsanda, unutsanda, UNUTMUYACAĞIM...

» Varmı daha ağır yük, hasreti çekmek kadar. yaşama sebebimsin, ekmek kadar su kadar. Ayrılığın, hasretin her şeyin bir hazzı var. seni anmak da güzel seni özlemek kadar.

» Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..

» Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layıksın.. Çünkü benim için çok özelsin aşkım..

müthiş bi olay!!bu msjı gece yarısındanönce herkese gnderin, kısa bi süre snra hiç bi b*kolmadıını görceksiniz...ben şahsen çok denedim , inanılmaz grçkten her seferinde hiç bi b*k olmadı!!mümkün olduunca çok kişiye ulştırınki bu inanılmaz olaya hrkes tanık olsun...=))

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]