FUNKEEPER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FUNKEEPER

SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

microsoft flight simulator

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1microsoft flight simulator Empty microsoft flight simulator Paz Ara. 13, 2009 4:47 pm

''''Admin''''

''''Admin''''
Admin

http://download.nvidia.com/downloads/nZone/demos/nzd_fsxdemo.exe

Uçak oyunu sevenler için hazırladığımız uçak oyunu indir sayfamızda sizler için çok güzel bir simülasyon oyunu var.Oyunda bir uçağın tüm kontrolu profesyonel kokpit ve yardımcı pilot ile size emanet ediliyor.Oyunda ben koca uçağı nasıl kullanacağım diye korkmayın.Yardım ekranından sürekli hangi tuşun veya kolun ne işe yaradığını görebileceksiniz.Göklere hakim olmanın ve koca bir uçağı tek başınıza uçurmanın tadını almak istiyorsanız bu oyunu mutlaka yükleyip oynayın.

Uçak Oyunu indireceklere Minimum Sistem Gereksinimleri

Merkezi İşlem Birimi (İŞLEMCİ) : Intel P3 1000 Mhz.

KISA SÜRELİ BELLEK(RAM): 256 Mb Ram

VİDEO KART(EKRAN KARTI): 16 mb video kart

BOŞ ALAN: 180Mb

SİSTEM: Windows xp/98/2000/Memicrosoft flight simulator MicrosoftFlightSimulatorX

2microsoft flight simulator Empty Geri: microsoft flight simulator Paz Ara. 13, 2009 6:25 pm

Misafir

Misafir

BU OYUN BENDE VARDI GÜZEL OYUN

3microsoft flight simulator Empty Geri: microsoft flight simulator Salı Ara. 15, 2009 7:38 pm

''''Admin''''

''''Admin''''
Admin

bencede güsel bir oyun beğendiğine sevindim.. microsoft flight simulator Icon_cheers

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]